• Slovenčina (Slovenská republika)
  • English (United Kingdom)


Home Fotografické kurzy Víkendové fotokurzy ARCHÍV: PHOTOSHOP ALEBO AKO ZVLÁDNUŤ DOKONALÝ PORTRÉT?
ARCHÍV: PHOTOSHOP ALEBO AKO ZVLÁDNUŤ DOKONALÝ PORTRÉT?

Termín: 9. 3. (piatok), 10. 3. sobota, 11. 3. (nedeľa)
Fotografický kurz je zameraný na portrét, kde prvým krokom je fotografia, druhým krokom úprava fotografie v počítači k dokonalosti pomocou programu Photoshop. Kurz je zameraný na retuš tváre a jej nedostatkov.

 


Lektor : Mgr. Kamil Varga, fotograf, pedagóg
- absolvoval FAMU, Katedra umeleckej fotografie, Praha, ČR
- Pedagogické skúsenosti: Pedagogická fakulta UK Praha, ČR, Katedra umeleckej fotografie, FAMU, Súkromná stredná škola reklamnej tvorby Michael , vedúci fotooddelenia FotoAkademie (Praha, ČR)
- Od roku 1989 fotograf v slobodnom povolaní, množstvo samostatných a kolektívnych výstav
altalt
Cena: 112 Eura / 3 374 Sk
Študentská cena: 83 Eura / 2500 Sk študenti denného štúdia
Miesto: Stredoeurópsky dom fotografie, Prepoštská 4, Bratislava
Kontakt: Mgr. Veronika Paštéková, 0905 127 185

Kontakt: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Kedysi sa na fotografie do časopisov hľadali čo najdokonalejšie ženy – bez vrások, znamienok či jazvičiek. Dnes sa tieto chybičky krásy dajú odstrániť v počítači a aj z menej peknej ženy sa stane razom modelka, ukážeme Vám ako - vo Photoshope... Prvým krokom je fotografia, druhým krokom úpravy fotografií. Na kurze sa naučíte upravovať fotografie v počítači pomocou programu photoshop. Kurz je zameraný na retušovanie tváre a jej nedostatkov.

 


alt   alt
Program fotografického kurzu
Piatok stretnutie o 18.00 v Stredoeurópskom dome fotografie na treťom poschodí. Vysvetlenie teórie, ukážky fotografií na túto tému. Koniec kurzu o 21.00
Sobota stretnutie o 10.00 v Stredoeurópskom dome fotografie na treťom poschodí. Spoločné fotenie modelu v ateliéri, podvečer začiatok úprav v počítači.
Nedeľa stretnutie o 10.00 v Stredoeurópskom dome fotografie na treťom poschodí. Úpravy v počítači.
   alt  alt

 
Sponzori / O organizácií / Kontakt / SiteMap / Unsubscribe
Sedf.sk