• Slovenčina (Slovenská republika)
  • English (United Kingdom)


Home Workshops Account Number
There are no translations available.

Číslo účtu na uhrádzanie účasti na workshopoch je:
1216085466/1111 v Unicredit bank a.s.
IBAN: SK1411110000001216085466
SWIFT / BIC: UNCRSKBX

Registrácia na kurz (školenie, detský tábor, krúžok) sa vykonáva po zaplatení zálohy 33, 50 Eura* (prípadne uhradením celej sumy) na horeuvedený účet. Variabilný symbol je Váš dátum narodenia bez bodiek (ale nie je vôbec dôležitý), NEVYHNUTNÉ JE: do poznámky pre príjmateľa, prosím, nezabudnite uviesť Vaše priezvisko (priezvisko dieťaťa) pomlčku a názov či skratku kurzu (v prípade dvoj-hodinového školenia slovo školenie, v prípade detských krúžkov slovo krúžok, v prípade letného tábora slovo tábor). BEZ TOHO PLATBU NEVIEME IDENTIFIKOVAŤ! Po zaplatení zálohy prosím pošlite opäť mail, kde uvediete, že už ste zaplatili zálohu (na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) aj s Vašimi kontaktnými info prípadne poznámku, ak ste študent denného štúdia. Ak to v maile neuvediete, budeme Vám rátať plnú cenu kurzu. Do mailu napíšte opätovne na aký kurz sa hlásite, aby nedošlo k nedorozumeniam. Na začiatok kurzu prosím prineste potvrdenie o prevode zálohy a potvrdenie o návšteve školy - ak ste študent denného štúdia. Nárok na študentskú cenu majú LEN ŠTUDENTI DENNÉHO ŠTÚDIA. Registrácia na kurz je dokončená tým, že Vám odpoviem na Váš mail, že som Vás zaregistrovala.
Doplatok peňazí treba previesť na účet najneskôr dva týždne pred začiatkom kurzu. Ak hradíte kurz tesne pred začiatkom či po ňom, prosím, neuhrádzajte len zálohu, ale rovno celú sumu.

STORNO PODMIENKY, ktoré akceptujete kúpou kurzu
*v prípade, že sa odhlásite mesiac a menej ako mesiac pred začiatkom kurzu z akýchkoľvek dôvodov záloha sa nevracia. 
V prípade odhlásenia sa z kurzu v skoršom termíne sa účtuje admin. poplatok za vrátenie zálohy 2 eurá (tieto budú odčítané zo zálohy).
V prípade, že sa odhlásite 10 dní pred začiatkom kurzu, SEDF vráti 50% z kurzovného.
V prípade, že sa odhlásite 5 a menej dní pred začiatkom kurzu, SEDF vráti 20% z kurzovného.
V prípade, že sa odhlásite z akýchkoľvek dôvodov 3 a menej dní po začiatku kurzu, nemáte nárok na vrátenie kurzovného.
V prípade vymeškania hodín z kurzu z akéhokoľvek aj zdravotného dôvodu, organizátor nemôže zabezpečiť nahradenie z kapacitných dôvodov. 
* zľavové kupóny na denné tábory sa nedajú stornovať menej ako mesiac pred začiatkom. Je možný presun na iný termín.
V prípade presunu dieťaťa na iný turnus tábora týždeň a menej ako týždeň pred začiatkom tábora účtujeme poplatok 15 Eur za rezerváciu pôvodného miesta.

 


Sponzori / About us / Contact / SiteMap / Unsubscribe
Sedf.sk